Blerona e Visari e ‘marin malin’ në ditën e 8 të karantinës

Blerona Zeqiri tashmë është e njohur nga publiku i gjerë kosovar e cila që në moshë të re ka arritur të gëzoj famë të madhe.Fytyrën e saj jemi mësuar ta shohim çdo të diele në emisionin ‘një kafe prej shpisë’ bashkë me mikun e saj, Visar Kalludra, shkruan Kosovarja.

Dyshja mundohen që gjithmonë të sjellin diçka special dhe të veçantë duke i argëtuar publikun me musafirët e tyre.

Edhe gjatë karantimit, ata nuk po i ndalin xhirimet, por më shumë përkushtim po e vazhdojnë punën e tyre.

Në një video të shpërndarë së fumdi Blerona ka shkruar: Dita e 1474 Visari mer malin..

Ishte një shaka e bukur nga bukuroshja./Kosovarja/Lojtës Videosh


Related posts

Kjo është shuma milioneshe që Kosova humb në ditë për shkak të koronavirusit

admin

Tayna lajmërohet nga Zvicra, thotë se po jeton jetën e saj më të mirë

admin

Qeveria akuzohet se po lë punëtorët e sektorit privat pa rroga

admin

Shpend Ahmeti i bën thirrje qeverisë që të rishikojë kufizimin e qarkullimit

admin

Vjosa Osmani reagon ndaj deklaratave për ndryshim të kufijve

admin

Hapja e kufirit Kosovë-Shqipëri: Kjo është data kur mund të shkojmë në bregdetin shqiptar!

admin