Vdes personi i pare ne Serbi nga COVID 19

Kryeministrja e Serbis Ana Brnabic ne nje prss konferenc njoftoj se sot ne Serbi ka ndruar jete pacienti i pare i infektuar me COVID 19, viktima eshte nje burre i moshes 59 vjecare i cili kishte qene i infektuar gjithashtu konfirmoj se ne gjendje kritike eshte edhe djali i viktimes i cili eshte po ashtu i infektuar me COVID 19

Related posts

Greqi, autoritetet: Askush të mos bëjë plane për 1 Majin, kufizimet vazhdojnë

admin

Greqi, vetëm 17 raste të reja dhe dy viktima gjatë 24 orëve të fundit

admin

Veton Suroit i meret cmimi qytetar nderi i Kukesit, pas nje fushate te tij ndaj UCK-se te njejt si te Beogradit

admin

Virusi korona, Kina dërgon ndihma në Serbi

admin

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor

admin

​Heqja e tarifës për lëndën e parë, hynë rreth 150 kamionë nga Serbia

admin