Nora Istrefi edhe kuzhiniere e shkëlqyer, përgatitë tavë me speca të mbushur

Qëndrimi në shtëpi për shkak të virusit Covid 19, ka bërë që edhe këngëtarët tanë, ta  shfaqin talentin e tyre në kuzhinë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ndryshe prej herave tjera, kur jemi mësuar ta shohim duke kënduar, kësaj radhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi e ka vënë përparsen dhe ka përgaditë tavë me speca të mbushur.

Këtë ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj, gjersa ka shkruar: ‘Ta kqyrim a po vyjn najsen’.

Image


(Kosova Sot Online)

Related posts

Amerika mbeshtet fuqishem mocionin ndaj qeveris KURTI (FOTO)

admin

Soni Malaj: Aq shumë kemi ngrënë, vetëm këpucët do na bien fiks

admin

Brenda suitës presidenciale, të arrestit shtëpiak të Ronaldinjos

admin

Aeroporti i Prishtinës: Nga nesër nuk ka më asnjë fluturim të planifikuar

admin

UNMIK-u ua rikujton Thaçit e Kurtit që ende ka autoritet në Kosovë

admin

TEUTA KRASNIQI: TË SHPËTOJMË BOTËN, DUKE QËNDRUAR NË SHTËPI

admin