LAJMI FUNDIT

Ministria e Shëndetësisë raporton se 6 persona janë diagnostikuar me koronavirus këtë pasdite. Kështu, numri i përgjithshëm i pacientëve me koronavirus pozitivë të regjistruar në vend është 76.

Gjatë ditës, dy bashkëshortët nga Kavadari janë konfirmuar pozitivë për virusin dhe një burrë tjetër nga Kavadari është në proces testimi pa asnjë lidhje me dy rastet e tjera.

Deri më tani, janë regjistruar pacientë nga Shkupi, Dibra, Gostivari, Ohri, Shtipi dhe Kavadari.

Related posts

Kompanitë do të punojnë në ndërrime edhe gjatë orës policore, punëtorët duhet të marrin leje

admin

KRRE: Gjysma e çmimit për çdo litër karburant do të përfundojë në llogarinë e shtetit

admin

Zbulohet studimi sekret gjerman i 2012-ës për një pandemi që do vinte nga Azia

admin

Ndalesa për qarkullim, regjistrohen 46 shkelje gjatë 24 orëve

admin

19 vjet nga fillimi i luftës në Maqedoni

admin

Çfarë do të punojë nga nesër? Përgjigjet ministri Filipçe

admin