Lajme të mira nga Shqipërina, shërohen plotësisht dy pacientët e prekur me Koronavirus

Më në fund ka ardhur edhe një lajm i mirë sa i përket Koronavirusi në Shqipëri.

Më në fund ka ardhur edhe një lajm i mirë sa i përket Koronavirusi në Shqipëri.

Babai i pacientit zero, Viktor Kola, ose pacienti 1 të cilit para disa ditësh i kishte dalë tamponi i parë negativ, është shëruar plotësisht pasi edhe tamponi i dytë ka rezultuar negativ nga Koronavirusi.

Babai i pacientit zero, Viktor Kola, ose pacienti 1 të cilit para disa ditësh i kishte dalë tamponi i parë negativ, është shëruar plotësisht pasi edhe tamponi i dytë ka rezultuar negativ nga Koronavirusi.

Viktori është babai i 28-vjeçarit i cili dyshohet se është pacienti zero në Shqipëri.

Kola u shpreh para disa ditësh në emisionin Open se virusi nuk duhej marrë me stres dhe panik dhe se ishte diçka që kalohej. /tch

Related posts

Kosova lehtëson edhe më tej masat kundër koronavirusit

admin

Kurti: Do t’i drejtohem Kushtetueses për çështjen e mandatarit

admin

Thaçi takon Ramën në Tiranë: Kufijtë do të hapen tërësisht

admin

Kurti: Rrëzimi i qeverisë ishte një plan, s’pendohem për shkarkimin e Veliut

admin

Anulohet takimi i majit midis BE-së dhe Ballkanit Perëndimor

admin

Lutfi Haziri: Nuk e largojmë Vjosën nga partia

admin