Arta Elezaj, e karantinuar në hotel luksoz e pishinë gjigante

U bë e njohur me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë”, e tani është ndër femrat më të përfolura në mediat tona.

Arta Elezaj, është e zhytyr në luks, e kjo vërehet mjaft mirë në imazhet që vazhdimisht i sjell nëpër rrjete sociale.

Madje edhe në këto ditë karantinimi, ajo po i shijon pushimet e saj në një ambient luksoz.

Minuta më parë ndau një video, ku shihet një hotel luksoz e pishinë e madhe, ndërsa në mbishkrim ka shkruajtur “e karantinuar”

Related posts

Modelja Françeska Jaçe: Dua të vetë-izolohem në Maldive(FOTO)

admin

Fansa i kërkojnë që ta tregojë gjithë shtëpinë super luksoze, Adelina Tahiri iu plotëson dëshirën (FOTO)

admin

Ledri Vula dhe Sara Hoxha nuk fshihen më/foto

admin

Dua Lipa së shpejti me albumin e dytë, tekstet e këngëve përshkruajnë jetën e saj sensuale

admin

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

admin

Çfarë thonë studimet për përqafimin nga prindërit?

admin