Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës(FOTO)

Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht te Tetoves. Ngjarja ka ndodhur para pak çasteve teksa i ndjeri kishte tentuar te priste një lis i cili është rrëzuar në anën e tij dhe e ka shtypur duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Ne vendin e ngjarjes kane dale edhe mjeket e urgjencës, zjarrfikësit dhe policia.

Dhe pse zjarrfikësit kane arrit ta heqin lisin e rrezuar mbi personin ne fjale, megjithatë mjeket vetëm se kanë konstatuar vdekjen e tij. Identiteti i personit në fjalë nuk dihet. Sektori i Punëve te brendshme te Tetoves pritet te dalë me te dhëna me konkrete. Ne vendngjarje ka dale edhe prokurori kujdestar i Prokurorisë se Tetovës.

Related posts

Tragjedi në Likovë, humb jetën një person

admin

Kovid-19, tre viktima dhe 18 raste të reja

admin

Spasovski: Gjoba në të holla, por edhe me burg për ata që nuk do t’i respektojnë rekomandimet për mbrojtje

admin

Çulev: Masën e kufizimit të lëvizjes nuk e kanë respektuar 502 persona

admin

MSh: 180 raste të reja me koronavirus, shërohen 11 pacientë

admin

Filipçe: Piku i virusit korona në vend pritet në fund të muajit prill

admin