Përmbyset superjahti 65 mln paund i Princit arab (FOTO)

Një superjaht me vlerë 65 milionë paund, nën pronësinë e Princit arab, Turki bin Mohammed bin Fahd Al Saud, është përmbysur teksa ishte ankoruar në Greqi.

“Nourah i Riyad” thuajse është fundosur në ujë, në momentin që u kthye në një kënd 45 gradë.

Superjahti luksoz ndodhej në Perama, Athinë për t’u riparuar. Gjatë incidentit, askush nuk u lëndua. Për më shumë shihni fotot e momentit të “gjysmë” përmbysjes.

Related posts

Ja çfarë duhet të hani sipas profesionit tuaj

admin

Stresi, simptomat që nuk duhet të injoroni dhe ndikimi në organizëm

admin

Dhembja e shpinës gjatë drejtimit të veturës: Mund ta ndihmoni me ndihmën e ushtrimeve të thjeshta

admin

Rihanna do të bëjë 3-4 fëmijë, me ose pa partner

admin

Morena Tarakun e mbulojnë me dhurata luksoze për ditëlindje (FOTO)

admin

Elon Musk bëhet baba për herë të gjashtë

admin