Ilir Hasani: Patriotizmi më i madh sot është të ndjekësh udhëzimet nga autoritetet shëndetësore

Mjeku i njohur Ilir Hasani në profilin e tij ne Favebook duke komentuar gjendjen aktuale mes tjerash ka shkruar

Patriotizmi më i madh sot është të ndjekësh udhëzimet nga autoritetet shëndetësore.
– Edukatë sot është të jesh i përpiktë në udhëzimet për mbrojtje të shëndetit publik.
– Besimi më i madh është ti bindesh urdhërave për mbrojten e shëndetit publik dhe ti lutesh Zotit që ndërgjegjja të mbizotëroj mbi budallallëkun dhe shprehitë e pandërgjegjshme.

Bëhu patriot, qytetar dhe besimtar për të mbrojtur veten, familjen dhe shoqërinë!
Ilir Hasani

Related posts

Virusi korona, Dimitrov: 2300 shtetas kanë mbetur jashtë kufijve

admin

Altrim Mamuti konfirmon lajmet e Alb-Portalit!

admin

Shtetasi i Shqipërisë arrestohet në Tetovë, dyshohet për grabitje

admin

LSDM i përgjigjet Cërvenkovskit: Qëndrimet e Zaevit janë qëndrime të partisë

admin

Tre mijë shtëpi në Tetovë pa ujë të pijshëm, banorët të shqetësuar nga korona virusi, kërkojnë ujë sa më shpejt!

admin

Filipçe: Kulmi i sëmundjes për afro një muaj, pritet që në vend të ketë rreth 2.000 të sëmurë nga Kovid-19

admin