Deputetët në pritje, ju matet temperatura(FOTO)

Pas pak minutash pritet të fillojë mbledhja e Kuvendit, kurse një numër i deputetëve shihet që kanë arritur në kuvend.

Në fotot e siguruara nga IndeksOnline shihet se deputetët janë duke pritur në radhë për matjen e temperaturës.

Këto masa janë duke u bërë si shkak i përhapjes së koronavirusit, ku tashmë janë konfirmuar tri raste me koronavirus në Kosovë./IndeksOnline/.

Related posts

Nëntë raste të reja në Shqipëri, 53% e të prekurve me COVID-19 janë meshkuj

admin

Kurti zhvilloi bisedë telefonike me përfaqësuesit e Sanxhakut

admin

Borel: Koordinim, solidaritet dhe kanalizim i mbështetjes për Ballkanin Perëndimor nga BE-ja

admin

MUSTAFA: MOCIONI DO TË VAZHDOJË NË KUVEND

admin

Rritet numri i të prekurve edhe në Shqipëri, shkon në 89 numri i përgjithshëm

admin

BE sot rikonfirmon vendimin për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë dhe Shqipërinë

admin