Pasi që Kongresi u paralajmërua se 150 milionë amerikanë mund të infektohen me coronavirus, aeroportet, rrugët dhe parqet zbrazen(FOTO)

Related posts

Turqi: Shkon në 131 numri i viktimave nga COVID-19

admin

Fauci: Rihapja e hershme e ekonomisë mund të çojë në “vuajtje dhe vdekje të panevojshme”

admin

Mbi 10 mijë raste të reja me COVID-19 në Rusi

admin

​Covid-19 prek ekonominë e ShBA-së

admin

WSJ: Trump dëshiron marrëveshje Kosovë-Serbi para zgjedhjeve në SHBA

admin

Koronavirusi pasuron miliarderët

admin