Dy statuset “vetëvrasëse” të Arta Toçit dhe Omer Ajdinit i eliminuan nga gara për deputet(FOTO)

Dy statuset të publikuara në Facebook këtë javë nga Arta Toçi dhe Omer Ajdinit ishin “vetëvrasëse” për të dy anëtarët e lartë të Aleancës për Shqiptarët pasi ata thuajse deri mbrëmë ishin dy kandidaturat e sigurta për deputet në njësinë e 6 dhe 2.

Këta dy kandidatura së bashku me mjekun nga Tetova Vullnet Ferati përgatiteshin nga kjo parti si kandidat për deputet por pas grindjes së tre anëtarëve të kësaj partie se kush do nominohet për deputet mes Flakron Bexhetit dhe Altrim Mamutit përfitoi personi i katërt Adnan Neziri.

Dy statuset “vetëvrasëse” të Toçit dhe Ajdinit i keni më poshtë:

Related posts

Ora policore sot fillon prej orës 15:00 deri në orën 05:00 të së hënës

admin

Ziberi takon mësuesit e Çairit, premton rrogë minimale prej 600 euro

admin

Shërohet plotësisht edhe një pacient i prekur nga Korona

admin

Dimitrievski: Qeverinë nuk e ftova unë, ata erdhën vetë

admin

Përmirësohet infrastruktura në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”

admin

Bajraktar: Nuk ka vendim për pushim kolektiv, për këtë vendos Shtabi i Krizës

admin