Sela nuk po mundet te ndryshoj njejt si Thaci edhe ai do te nxjer kandidat ne zonen e 3 dhe te 4 zgjedhore

Aleanca per shqiptaret nuk po arin te del nga filozofia percarese e te cilen e kishte ish lideri i tyre ne PDSH z.Menduh Thaci.

Edhe PDSH dhe ASH do te dalin me lista ne njesin e 3 dhe te 4 zgjedhore me te vetmin qellim percarjen e votes e cila mund te shkoj tek partia shqiptare qe doli e para me listat ne keto zona edhe eshte shume afer qe me z.Bekim Neziri te dalin fitimar ne njesin e 3 zgjedhore , por partit qe gjithmon kan luajtur rolin e paterices se partive maqedone tek shqiptaret nuk hezituan dhe vendosen te dalin me lista edhe ata ne keto njesi duke u munduar te tregohen parti te forta dhe serioze por qellimi i vertet eshte percarja e votes dhe zvoglimi i shancave qe nga keto zona te dal nje deputet shqiptare.

Related posts

13 pacientët në gjendje stabile, po testohen shtatë raste të reja me koronavirus, dy gra shtatzënë

admin

Pandemia në Kumanovë: Shpëtimi i vetëm, karantina

admin

Filipçe: Gati plani për kthim gradual në normalitet

admin

Arrestohet 31 vjeçari, mbante me vete thikë dhe radio-lidhje

admin

Labunishtë, shifra të larta të të infektuarve

admin

Dita Ndërkombëtare e Romëve- 8 prilli, ditë jo pune për komunitetin romë

admin